[Error][Build] Android 9 pie

Hi.I started downloading and building Android according to the instructions and faced the following problem:

Summary
>     out/soong/.bootstrap/bin/soong_build -t -l out/.module_paths/Android.bp.list -b out/soong -n out -d out/soong/build.ninja.d -o out/soong/build.ninja Android.bp
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/include does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/init.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/flush_cache.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/mempool.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/strerror.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/backtrace.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/dyn-cancel.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/dyn-info-list.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/dyn-register.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/map.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/Lmap.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/Ldyn-extract.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/Lfind_dynamic_proc_info.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/Lget_proc_info_by_ip.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/Lget_proc_name.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/Lput_dynamic_unwind_info.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/Ldestroy_addr_space.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/Lget_reg.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/Lset_reg.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/Lget_fpreg.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/Lset_fpreg.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/Lset_caching_policy.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/Gdyn-extract.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/Gdyn-remote.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/Gfind_dynamic_proc_info.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/Gget_accessors.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/Gget_proc_info_by_ip.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/Gget_proc_name.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/Gput_dynamic_unwind_info.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/Gdestroy_addr_space.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/Gget_reg.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/Gset_reg.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/Gget_fpreg.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/Gset_fpreg.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/mi/Gset_caching_policy.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/dwarf/Lexpr.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/dwarf/Lfde.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/dwarf/Lparser.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/dwarf/Lpe.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/dwarf/Lstep_dwarf.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/dwarf/Lfind_proc_info-lsb.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/dwarf/Lfind_unwind_table.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/dwarf/Gexpr.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/dwarf/Gfde.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/dwarf/Gfind_proc_info-lsb.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/dwarf/Gfind_unwind_table.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/dwarf/Gparser.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/dwarf/Gpe.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/dwarf/Gstep_dwarf.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/dwarf/global.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/os-common.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/os-linux.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/Los-common.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/ptrace/_UPT_accessors.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/ptrace/_UPT_access_fpreg.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/ptrace/_UPT_access_mem.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/ptrace/_UPT_access_reg.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/ptrace/_UPT_create.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/ptrace/_UPT_destroy.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/ptrace/_UPT_find_proc_info.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/ptrace/_UPT_get_dyn_info_list_addr.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/ptrace/_UPT_put_unwind_info.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/ptrace/_UPT_get_proc_name.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/ptrace/_UPT_reg_offset.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/ptrace/_UPT_resume.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/is_fpreg.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/regname.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Gcreate_addr_space.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Gget_proc_info.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Gget_save_loc.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Gglobal.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Ginit.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Ginit_local.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Ginit_remote.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Gregs.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Gresume.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Gstep.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Lcreate_addr_space.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Lget_proc_info.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Lget_save_loc.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Lglobal.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Linit.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Linit_local.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Linit_remote.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Lregs.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Lresume.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Lstep.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/getcontext.S does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Gstash_frame.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Gtrace.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Gos-linux.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Lstash_frame.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Ltrace.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/Los-linux.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/x86_64/setcontext.S does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/elf64.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/include does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/include/tdep-x86_64 does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:123:1: module "libunwind" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:427:1: module "libunwindbacktrace" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/unwind/BacktraceWrapper.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:427:1: module "libunwindbacktrace" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/unwind/DeleteException.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:427:1: module "libunwindbacktrace" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/unwind/FindEnclosingFunction.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:427:1: module "libunwindbacktrace" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/unwind/ForcedUnwind.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:427:1: module "libunwindbacktrace" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/unwind/GetBSP.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:427:1: module "libunwindbacktrace" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/unwind/GetCFA.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:427:1: module "libunwindbacktrace" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/unwind/GetDataRelBase.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:427:1: module "libunwindbacktrace" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/unwind/GetGR.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:427:1: module "libunwindbacktrace" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/unwind/GetIP.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:427:1: module "libunwindbacktrace" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/unwind/GetIPInfo.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:427:1: module "libunwindbacktrace" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/unwind/GetLanguageSpecificData.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:427:1: module "libunwindbacktrace" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/unwind/GetRegionStart.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:427:1: module "libunwindbacktrace" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/unwind/GetTextRelBase.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:427:1: module "libunwindbacktrace" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/unwind/RaiseException.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:427:1: module "libunwindbacktrace" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/unwind/Resume.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:427:1: module "libunwindbacktrace" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/unwind/Resume_or_Rethrow.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:427:1: module "libunwindbacktrace" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/unwind/SetGR.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:427:1: module "libunwindbacktrace" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src/unwind/SetIP.c does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:427:1: module "libunwindbacktrace" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/include does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:427:1: module "libunwindbacktrace" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/include/tdep-x86_64 does not exist
> error: external/libunwind/Android.bp:427:1: module "libunwindbacktrace" variant "linux_glibc_x86_64_static": module source path external/libunwind/src does not exist
> ninja: build stopped: subcommand failed.
> 10:15:48 soong bootstrap failed with: exit status 1

There was no such problem before. I think the last commit broke the project. I ask for your help.

Here is the download error:>

Fetching projects: 100% (695/695), done.
Checking out projects: 25% (176/695) android_external_libtextclassifierfatal: cannot create directory at ‘aux’: Недопустимый аргумент
error: Cannot checkout android_external_libunwind: GitError: Cannot initialize work tree for android_external_libunwind
Traceback (most recent call last):
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/main.py”, line 628, in
_Main(sys.argv[1:])
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/main.py”, line 602, in _Main
result = run()
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/main.py”, line 595, in
run = lambda: repo._Run(name, gopts, argv) or 0
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/main.py”, line 264, in _Run
result = cmd.Execute(copts, cargs)
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/subcmds/sync.py”, line 982, in Execute
self._Checkout(all_projects, opt, err_event, err_results)
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/subcmds/sync.py”, line 567, in _Checkout
self._CheckoutWorker(**kwargs)
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/subcmds/sync.py”, line 447, in _CheckoutWorker
return self._CheckoutOne(opt, project, *args, **kwargs)
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/subcmds/sync.py”, line 481, in _CheckoutOne
project.Sync_LocalHalf(syncbuf, force_sync=opt.force_sync)
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/project.py”, line 1623, in Sync_LocalHalf
self._InitWorkTree(force_sync=force_sync, submodules=submodules)
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/project.py”, line 3135, in _InitWorkTree
raise GitError('Cannot initialize work tree for ’ + self.name)
error.GitError: Cannot initialize work tree for android_external_libunwind

Here’s another error while downloading the sources. Could you please fix this?

Summary

Fetching projects: 100% (695/695), done.
Checking out projects: 79% (551/695) android_prebuilts_gcc_linux-x86_arm_arm-linux-androideabi-4.9error: Cannot checkout android_prebuilts_gcc_linux-x86_host_x86_64-linux-glibc2.15-4.8: OSError: [Errno 5] Input/output error: ‘/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/prebuilts/gcc/linux-x86/host/x86_64-linux-glibc2.15-4.8/.git.tmp’
Traceback (most recent call last):
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/main.py”, line 628, in
_Main(sys.argv[1:])
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/main.py”, line 602, in _Main
result = run()
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/main.py”, line 595, in
run = lambda: repo._Run(name, gopts, argv) or 0
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/main.py”, line 264, in _Run
result = cmd.Execute(copts, cargs)
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/subcmds/sync.py”, line 982, in Execute
self._Checkout(all_projects, opt, err_event, err_results)
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/subcmds/sync.py”, line 567, in _Checkout
self._CheckoutWorker(**kwargs)
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/subcmds/sync.py”, line 447, in _CheckoutWorker
return self._CheckoutOne(opt, project, *args, **kwargs)
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/subcmds/sync.py”, line 481, in _CheckoutOne
project.Sync_LocalHalf(syncbuf, force_sync=opt.force_sync)
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/project.py”, line 1623, in Sync_LocalHalf
self._InitWorkTree(force_sync=force_sync, submodules=submodules)
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/project.py”, line 3107, in _InitWorkTree
os.makedirs(tmpdotgit)
File “/usr/lib/python3.8/os.py”, line 223, in makedirs
mkdir(name, mode)
OSError: [Errno 5] Input/output error: ‘/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/prebuilts/gcc/linux-x86/host/x86_64-linux-glibc2.15-4.8/.git.tmp’
Sync failed, repeat again:
Fetching projects: 100% (695/695), done.
Checking out projects: 79% (551/695) android_prebuilts_gcc_linux-x86_arm_arm-linux-androideabi-4.9error: Cannot checkout android_prebuilts_gcc_linux-x86_host_x86_64-linux-glibc2.15-4.8: OSError: [Errno 5] Input/output error: ‘/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/prebuilts/gcc/linux-x86/host/x86_64-linux-glibc2.15-4.8/.git.tmp’
Traceback (most recent call last):
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/main.py”, line 628, in
_Main(sys.argv[1:])
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/main.py”, line 602, in _Main
result = run()
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/main.py”, line 595, in
run = lambda: repo._Run(name, gopts, argv) or 0
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/main.py”, line 264, in _Run
result = cmd.Execute(copts, cargs)
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/subcmds/sync.py”, line 982, in Execute
self._Checkout(all_projects, opt, err_event, err_results)
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/subcmds/sync.py”, line 567, in _Checkout
self._CheckoutWorker(**kwargs)
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/subcmds/sync.py”, line 447, in _CheckoutWorker
return self._CheckoutOne(opt, project, *args, **kwargs)
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/subcmds/sync.py”, line 481, in _CheckoutOne
project.Sync_LocalHalf(syncbuf, force_sync=opt.force_sync)
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/project.py”, line 1623, in Sync_LocalHalf
self._InitWorkTree(force_sync=force_sync, submodules=submodules)
File “/media/izen/LocalDisk/KHADAS/git_lfs/git-lfs-2.3.4/WORKING_DIRECTORY/.repo/repo/project.py”, line 3107, in _InitWorkTree
os.makedirs(tmpdotgit)
File “/usr/lib/python3.8/os.py”, line 223, in makedirs